Sevilla, Copa del Rey çeyrek finalinde Atletico de Madrid'e kaotik bir maç sonunda kıl payı 1-0'lık skorla mağlup oldu. Sevilla savunmacısı Marcao maçtan sonra gündem yaratan açıklamalar yaptı.

Maçta verilen hakem kararlarına tepki gösteren Brezilyalı savunmacı, "Düşündüklerimi söylersem iki ya da üç ay sahalardan uzak kalırım." dedi.

Marcao, "Taraftarların başına gelen trajedi için aileye başsağlığı diliyorum. Zor bir maç oldu. Pek çok şey yaşandı. Bugün çok daha fazla odaklandık, daha fazlasını ortaya koyduk, daha fazlasını istedik ve bu önemliydi ama maçta birçok şey oldu." dedi.

"DÜŞÜNDÜKLERİMİ SÖYLERSEM..."

Atletico Madrid'e 1-0 yenildikleri maçın hakemini eleştiren eski Galatasaraylı Marcao, "Düşündüklerimi söylersem iki ya da üç ay sahalardan uzak kalırım. İlerliyoruz, bir ligimiz var ve bu bizim için çok önemli" yorumunda bulundu.

Brezilyalı oyuncu hakem Gil Manzano'nun Lamela'nın penaltısını vermediği maçın son pozisyonundan bahsetmezken, "Lamela hakkında konuşmuyorum, Sow'un pozisyonu hakkında konuşuyorum. Top onun ayağına değiyor. Ne düşündüğümü söylemiyorum. Çok üzgünüm, çok üzgünüm ve bundan sonrasını düşünmek zorundayız." ifadelerini kullandı.

Sevilla'nın önünde şimdi LaLiga ve küme düşmeme mücadelesi var. Yenilgiye rağmen Marcao, "Bugün oynadığımız gibi oynamalıyız ve bu şekilde birçok maç kazanacağız" diyerek takıma olan inancını belirtti.