Wanda Nara, Arjantin'de kardeşi Zaira'nın sunduğu 'Rumis' adlı programda uzun süredir inişli çıkışlı bir ilişki yaşadığı futbolcu Mauro Icardi ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Mauro Icardi ile birlikteliğinin başlangıcında, futbolcunun kendisinden önce 200'den fazla kadınla birlikte olduğunu öğrendiğini söyleyen Wanda Nara, "Herhalde o yatak 200'den fazla kadın tarafından kullanıldı, ama benden sonra bu tamamen sona erdi. Artık kimse kullanamazdı herhalde" ifadelerini kullandı.

Mauro Icardi ile geçirdiği ertesi gün daha önce hiç hissetmediği bir ağrıyla uyandığını belirten Wanda Nara "Çünkü kendimi tamamen adamaya alışkın değildim. Dört saatte bir ilaç aldım. Sanırım o gece ilaçlar olmasaydı, aramızda olanlar yaşanmazdı" dedi.

"BU ÇILGINLIK"

Wanda Nara, 2022'deki ayrılıklarından birinde, 10 yıllık evlilikleri bitmiş gibi görünürken, Mauro Icardi'yi aldatmakla suçlamıştı. Hatta konuştuğu tüm kadınlarla iletişim halinde olmak için birden fazla telefonu olduğunu belirten Wanda Nara "Dört tane vardı çünkü kadınları kıtalara göre ayırmıştı. Bu çılgınlık" diyerek yaşadıklarını anlattı.

Mauro Icardi'nin telefonlarından sadece birini iş için kullandığını belirten Wanda Nara, sözlerini söyle tamamladı:

"Bunlardan biri 'İyi' olanıydı. O kulüp yöneticilerinin aramalarını cevapladığı telefondu. Geri kalanlar ise kadınlar içindi. Daha sonra Icardi tüm yastıkları kaldırmaya başladı, telefonları arıyordu. Ben bile ona yardım ettim, ama telefonları asla bulamadı."