Basketbol Süper Ligi 2023-24 sezonu şampiyonu olan Fenerbahçe Beko'nun yıldızı Melih Mahmutoğlu, karşılaşmanın ardından duygularını paylaştı.

Kaptan olarak Fenerbahçe ile beşinci şampiyonluğunu yaşayan Melih Mahmutoğlu, "Zor oldu. Anadolu Efes kaliteli bir takım. Onları tebrik ediyoruz. 3-0 bitirmek kolay değil, 3-1 bitirdik." ifadelerini kullandı.

Anadolu Efes'in kazandığı serinin üçüncü maçından sonra yaptığı paylaşımla gündem olan Fatih Terim'in kızı Merve Terim'e cevap veren Mahmutoğlu, "Bizim partilerimizi iptal etmişlerdi, öyle diyorlardı. Biz çarşamba günü daha güzel parti olur diye düşünmüştük, bizim partilerimizi kimse engelleyemez. Biz parti yapmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'deki başkanlık seçimine de değinen tecrübeli basketbolcu, "Camiamıza armağan olsun. Geçen pazar Ali Koç başkanımız tekrar başkan seçildi. Fenerbahçe için çok güzel bir ortam vardı. İyi ki Fenerbahçe'liyim." dedi.

Çok iyi bir sezon geçirdiklerini söyleyen Mahmutoğlu, "Türkiye Kupası'nı aldık, Final Four'a kaldık, Türkiye Ligi'ni aldık. Partiye bekleriz, kim istiyorsa gelebilir." diyerek sözlerini noktaladı.

MERVE TERİM'İN 'PARTİ' PAYLAŞIMI

Galatasaray efsanesi Fatih Terim'in kızı Merve Terim, Anadolu Efes'in serinin üçüncü maçını kazanmasından sonra bir paylaşım yapmıştı.

Efes'in galip geldiği maçtan sonra Fenerbahçe şampiyonluğunu ilan edememiş ve seri dördüncü maça uzamıştı.

Merve Terim, "Beyler, neyi başardığınızı anlamıyorsunuz. Büyük partiyi bozdunuz" yazarak, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, Galatasaray deplasmanındaki galibiyetten sonraki sözlerine göndermede bulunmuştu.