Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında Fenerbahçe, 21. dakikada 10 kişi kaldığı maçta Galatasaray'ı mağlup ederek şampiyonluk şansını son maça taşıdı. Karşılaşmanın ardından beIN Sport'a konuşan Mert Hakan Yandaş, galibiyetten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Karşılaşma ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Mert Hakan Yandaş, şu ifadeleri kullandı:

"Bütün sezonun senaryosunu seyrettik. 10 kişi bile onlardan daha iyi takım olduğumuz için kazanamadılar. İnanılmaz bir oyun oynadık, inanılmaz karakter gösterdik. Ben bu takımla gurur duyuyorum. 4 yıldır olduğu gibi yine bana saldıracaklar. Bizim tarafımızdan bunu satın alanlar olacak. Üzerimize gelecekler. Ben burada olurum olmam hiç önemli değil. Bu takım şampiyonluğu ne kadar hak ettiğini gösterdi. İttifakları bozduk. Oyunları bozduk. Burada onlara şampiyonluk kutlatmadık. Bundan dolayı çok mutluyum. Terör örgütü Hakan Şükür bana sallamış. Demek ki doğru yoldayım."

Devre arasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un aradığını da belirten Mert Hakan Yandaş "Başkanımız devre arasında aradı ve inanılmaz bir motivasyon konuşması yaptı. Bu galibiyeti ona da armağan ediyoruz" ifadelerini kullandı.