'Düğün Dernek', 'Kardeş Payı', 'Çalgı Çengi' gibi yapımlarda birlikte yer alan Ahmet Kural ile Murat Cemcir arasındaki küslük Cemcir'in, Kural'ın düğününe katılmamasıyla ortaya çıkmıştı.

Cemcir, düğüne neden katılmadığını "Ben LCV olarak çağrıldığım hiçbir yere gitmem. Bu kermes de olur, gala da olur, düğün de olur" sözleriyle açıklamıştı.

Ahmet Kural da geçen hafta katıldığı bir televizyon programında "Birbirimize uzun bir süredir kırgınız. Niyesinin her zaman bizde kalmasını isteriz. Birlikte çok güzel başarılara imza attık. Onun emeği bende çoktur, benim de emeğim onda çoktur. Şu an bir kırgınlık dönemi geçiriyoruz. Arkadaşlık ve dostluklar arasında olur böyle şeyler. Durumumuza üzülüyorum, biz bu yola beraber çıktık. Bir anda küsüp gitmek kolay değildir. Maalesef şu an birbirimize kırgınız. Günün birinde barışılır, konuşulur. Biz düşman olacak insanlar değiliz" ifadelerini kullanmıştı.

"ALLAH HERKESİN YOLUNU AÇIK ETSİN"    

Dün bir sergiye katılan Murat Cemcir ise muhabirlerin "Ahmet Kural ile küs müsünüz? Barışmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Ahmet ile 2020'de son bir proje yaptık, yakın zamanda bir şey yapacağımızı zannetmiyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin, ticari bir anlaşmazlık söz konusu değildi, bununla ilgili gerekli açıklamayı o da ben de yapmıştım zaten, aramızda kırgınlık değil bıkkınlık var. Ahmet ile görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de."