Eski LaLiga antrenörü Paco Jemez'in 24 yaşındaki kızı Nadia Jemez, "La Influencia" adlı podcast programında babasının futbolcularla ilişkiye girmemesi yönündeki önerisine her zaman uyduğunu belirtti.

Nadia, babası Paco'nun tecrübelerine dayanarak bu tavsiyede bulunduğunu ve kendisinin de bu kuralı hiç bozmadığını ifade etti:

Babam bana her zaman asla bir futbolcuyla birlikte olmamamı söyledi. Ben de hiçbir zaman bir futbolcuyla birlikte olmadım ve hiçbir futbolcuyu öpmedim. Asla.

Paco Jemez, futbolculuk kariyerinde defans pozisyonunda LaLiga'da 269 maçta forma giymiş ve İspanya milli takımında 21 kez yer almış bir isim. 2006 yılında antrenörlüğe adım atan Jemez, çeşitli takımlarla çalışmalarına devam etti.

2017 yılında ise Meksika'nın Cruz Azul takımını çalıştırdı. Nadia bu döneme ilişkin medyanın sporcuların ve antrenörlerin özel hayatlarına olan ilgisine dikkat çekiyor:

Meksika'daki spor basını daha çok magazin basını gibi. Futbolcuların ve antrenörlerin hayatlarıyla çok ilgililer. Ve babama fotoğraflarım hakkında sorular sordular. Maçlardan sonra basın toplantılarında ona sordular.

Nadia ayrıca, babasının "Playboy Meksika" platformunda kendisi hakkında yapılan bir tanıtımda çok sinirlendiğini ve bazı kişilere dava açmayı düşündüğünü paylaştı:

Babam 'Playboy Meksika' platformunda tanıtıldığımda çıldırdı. O sırada reşit olmadığım için bazı kişileri ihbar edeceğini söyledi. Ben 17 yaşındaydım ve bu bir suç.

Sosyal medya kariyerine de değinen Nadia, influencer olarak ilk kazandığı parayla aldığı şeyin bir Gucci çantası olduğunu söyledi:

Bir Gucci çanta. Çok pahalı değildi. Yaklaşık 1900 ila 2 bin Euro. Günde sekiz saat çalışıyorum. Sabah saat 7'de kalkıyorum. Her üç saatte bir 15 ya da 30 dakika ara veriyorum."

Son olarak, Nadia'nın babası Paco Jemez, şu anda İran'da antrenörlük yapmakta.