Trendyol 1. Lig'in 28. haftasında Sakaryaspor ile kendi sahasında karşı karşıya gelecek olan Şanlıurfaspor, maç öncesi hazırlıklarına 3 gün aradan sonra devam ettiği bildirildi.

Takımın Futbol Şube Sorumlusu Adnan Yükselir, yaptığı açıklamada, oyuncuların ödeme problemlerinin giderildiğini ve antrenmanlara geri döndüklerini ifade etti.

Kümede kalma mücadelesi veren Şanlıurfaspor'da, ekonomik sorunlar nedeniyle oyuncular antrenmanlara çıkmama kararı almıştı.

Yükselir, "Sakaryaspor ile çok önemli bir maça çıkacağız. İlk hedefimiz güçlü rakibimiz karşısında mutlak galip gelmek ama yenemiyorsak da yenilmemeliyiz diye düşünüyorum. Çünkü bu ligde 1 puan bile çok önemli. Ama 3 puan alırsak çok derin bir nefes alırız. Ligde kalma yolunda rakiplerimiz olan Tuzlaspor ve Adanaspor'un üstünde yer alarak ligde kalacağımıza inanıyoruz. Takımda sakat oyuncularımız iyileşti, maça tam kadro çıkacağız. Her takımın olduğu gibi bizim takımımızın da taraftarlarına daha çok ihtiyacı var. Ligde bulunduğumuz konum iyi değil ve bize hiç yakışmıyor. Taraftarlarımızın da desteğiyle puan veya puanlar almak istiyoruz." şeklinde konuştu.