Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, 1-0 kazandıkları Atakaş Hatayspor maçının ardından yaptığı açıklamada sarı kırmızılı takımın başında kırdığı rekora değindi. İç sahada 19 maçlık seri yakalayan Buruk, Lucescu'yu geride bırakarak rekorun yeni sahibi olmuştu. 'Bu rekor hepimizin' diyen Okan Buruk maçla ilgili şu ifadeleri kullandı:

'PERFORMANSTAN MEMNUN DEĞİLİZ'

"Genel performanstan çok memnun değiliz. Bunun nedenleri var elbette. 17 gün sonra ilk maç. Kendi iç saha performansımızın altında kaldık. İlk yarı rakipten uzun toplar bekliyorduk. Beklediğimiz halde buna izin verdik. İkinci golü bulamadıkça rakibe güven veriyorsunuz. Maçın genelinde iyi değildik. İyi bir oyuncu grubumuz var, bundan daha iyisini yapmalıyız"

'ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ'

"Biz şampiyon olmak istiyoruz. Bunun için çok çalışıyoruz. Kazandıkça elbette bunlar bazı rekorlar getiriyor. İç sahada üst üste kazanırken taraftarımızın çok büyük payı var. Ortada bir rekor varsa bunu hep beraber kazanıyoruz. Belki benim adım geçiyor hoca olarak ama bu rekor hepimizin."

'DURAN TOPLAR ÖNEMLİ'

"Hem atan hem tutan çok önemli duran toplarda. Çalışıyoruz da. İsabetli atış, isabetli vuruş, hepsi çok önemli. Son maçlarda çok etkili olduk. Bugün de golü öyle bulduk. 1-2 tane de kaçırdık. Normal pozisyonlarda biraz daha bunun altında kaldık."