Marvel Sinema Evreni'nde 'Clint Barton - Hawkeye' karakterini canlandırarak tüm dünyada tanınan ünlü oyuncu Jeremy Renner, yeni proje haberiyle dikkat çekiyor.

2023 yılının başında geçirdiği kaza sonucu ölümden dönen oyuncu Netflix'in popüler film serisi Knives Out'un devam filmi 'Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery' filminde Daniel Craig ile birlikte rol alacak.

56 yaşındaki Craig, yeni oyuncular Kerry Washington, Josh O'Connor, Cailee Spaeny ve Glenn Close ile birlikte dedektif Benoit Blanc rolünü yeniden canlandırıyor.

Bu, Jeremy'nin 2023'teki neredeyse ölümcül kar temizleme kazasından bu yana ilk uzun metrajlı film anlaşması... Geçirdiği kazada Renner, kar temizleme aracının altında kalmış, Nevada'daki evinden uçakla hastaneye kaldırılmış ve 30'dan fazla kemiği kırılmıştı. On hafta sonra Renner bastonla yürüyebilmişti.

Ayrıca Renner, Tom Cruise'a 'Görevimiz Tehlike' serisinde de eşlik etmişti, ancak baba olacağı için ve film çekimleri uzun sürdüğü için seriden ayrılmıştı. Geçtiğimiz günlerde oyuncu, Görevimiz Tehlike'ye geri dönüp dönmeyeceğine dair sorulara yanıt verirken böyle bir teklife sıcak bakacağını belirtti.