Ortaköy'de bulunan otelde geçtiğimiz haftalarda yaşanan olayda inşaat firması sahibi Ebru Cizdam (41), 7. kattan düşerek hayatını kaybetti.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında olay sırasında Cizdam'ın yanında olduğu öğrenilen dini nikahlı eşi Özgür Aydoğan  tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Otelin güvenlik kamera kayıtlarına yansıyan görüntülerde, Özgür Aydoğan ve Ebru Cizdam'ın saat 00.56'da 7'nci katta bulunan odalarına çıkıyor. Bu sırada Aydoğan ile tartışan Ebru Cizdam odaya girmek istemiyor.

Ancak eşini yerlerde sürükleyen Özgür Aydoğan, genç kadını odaya sokmaya çalışıyor. Bir süre sonra eşinin elinden kurtulan Ebru Cizdam, koridorda kaçmaya başlıyor. Otel odası önünde bir süre cebinden bir şey arayan Özgür Aydoğan ise daha sonra kadının peşinden gidiyor. (DHA)

[old_news_related_template title="Adana'da koca dehşeti! 'Mutfaktan aldığı satırı boynuma dayadı'" desc="Adana'da uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen eşi Eren Torun tarafından bıçaklanan Şeyma Torun , kocasının kendisini aldatmakla suçlayıp tartışma çıkardığını ve mutfaktan aldığı satırı boynuna dayayıp ölümle tehdit ettiğini, sonrasında da dövüp, bıçakla yaraladığını söyledi. Polis tarafından yakalanıp gözaltına alınan Eren Torun ise tutuklandı." image="https://sozcuo01.sozcucdn.com/wp-content/uploads/2022/03/03/iecrop/resim3_19941206_16_9_1646293429.jpg" link="https://www.sozcu.com.tr/2022/gunun-icinden/adanada-koca-dehseti-mutfaktan-aldigi-satiri-boynuma-dayadi-6986073/"]