Puff Daddy, P. Diddy, Puffy isimleriyle bilinen ünlü rapçi Sean John Combs skandalında mahkeme belgeleri basına yansıdı. Ünlü rapçi hakkındaki yeni iddialar da şoke etti.

Bir süredir dünya basının odağında yer alan ve çeşitli kadınlar ve bir de erkek yapımcı tarafından tacizle suçlanan Diddy Combs'un bu hafta evlerine baskınlar düzenlenmiş, evdeki çalışanlar ve iki oğlu sorgulanmıştı. Evlerin baskınlar sonrasındaki görüntülerde adeta çöplüğe dönmeleri dikkat çekerken ünlü rapçi de tüm iddiaları reddemeye devam etti.

Diddy suçlamaları reddetse de basına yansıyan mahkeme belgelerinde birbirinden şoke edici iddialar yer alıyor.


Diddy'nin reşit olmayan bir genç kızla görüntüleri...

AYLIK ÜCRET ÖDEYİP KOKAİN TAŞITMIŞ

Son olarak, Diddy'nin kız arkadaşı Yung Miami'nin onun için pembe kokain taşıdığı ve metresi olması için aylık ücret aldığı iddia ediliyor.

Sean 'Diddy' Combs'un seks kaçakçılığı soruşturmasıyla ilgili daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça, onun eski sevgilisi, Caresha Romeka Brownlee olarak da bilinen City Girls rapçisi Yung Miami ile ilgili iddialar da ortaya çıktı.


Yung Miami

Diddy'ye cinsel saldırı ve taciz nedeniyle şubat ayında açılan davada, Yung Miami'nin Diddy için seks işçisi olarak işe alındığı iddia ediliyor. Yung Miami'nin hip hop sanatçısı ve yapımcısı için 'pembe kokain' olarak bilinen bir uyuşturucu taşıdığı belirtiliyor.

Combs ve Yung Miami'nin ilk olarak 2021'de çıktıkları söylendi ve ikili, Haziran 2022'deki "Caresha Please" bölümünde çıktıklarını doğruladı. Çift, ilişkileri hakkında hiçbir zaman net bir açıklama yapmadı ancak Nisan 2023'te Yung Miami, bekâr olduğunu doğruladı.

SAĞLIKLI YAŞAM KOÇU DA SEKS İŞÇİSİ OLARAK ÇALIŞIYORMUŞ

Tüm bu iddiaların arkasındaki isimlerden biri olan ve Diddy'nin tacizine uğradığını iddia eden Rodney 'Lil Rod' Jones'a göre, City Girls rapçisine ve diğer birçok kadına Combs'un seks işçisi olarak çalışmaları için aylık ücret ödeniyordu. Seks işçileri olarak adlandırılan diğer kadınlar arasında sağlıklı yaşam koçu Jade Ramey ve Daphne Joy da vardı.

Davada, Yung Miami'nin Nisan 2023'te 'pembe kokaini' Miami'den Virginia'daki Su Müzik Festivali'ne özel bir jetle getirdiği iddia ediliyor.

Pembe kokain; ketamin, MDMA, kokain gibi maddelerin bir karışımını içeren parlak pembe sentetik uyuşturucu toz. Lüks bir uyuşturucu olarak kabul ediliyor ve tek bir gramı yaklaşık 100 dolara satılıyor, normal kokainin fiyatı ise genellikle 60 dolar civarında.

Diddy'nin Miami ve Los Angeles'taki evleri bu hafta İç Güvenlik Bakanlığı ajanları tarafından basıldı. Yetkililer, aramaların New York'taki federal yetkililer tarafından yürütülen bir soruşturmayla bağlantılı olduğunu söyledi.

SİLAHLI SALDIRIYA DA KARIŞMIŞ

Jones, P. Diddy ve oğlu Justin Combs'un Los Angeles'taki kayıt stüdyosunda bir silahlı saldırıya karıştığını da iddia ediyor. Kurban “G”, ilk başta belirttiği gibi sokakta vurulmadı, olay, stüdyonun tuvaletinde meydana geldi.

Jones; Diddy, Justin ve "G" arasında hararetli bir tartışma duyduğunda birkaç metre uzaktaydı ve ardından birkaç silah sesi duydu. Diddy ve oğlu banyodan çıktıklarında kurban, midesinde kanayan bir yarayla yerde yatıyordu. Jones ilk yardım sağlarken, Diddy ve Justin Combs polis gelmeden ortadan kayboldu.


Silahlı saldırı sonrası stüdyodan görüntüler...

ARDI ARDINA GELEN TACİZ SUÇLAMALARI...

Rapçi ve müzik kralı, kendisinin ve iki arkadaşının cinsel saldırıda bulunduğunu iddia eden isimsiz bir kadına karşı olan dava da dahil olmak üzere çeşitli suçlamalarla mücadele ediyor.

Bol miktarda uyuşturucu ve alkol sağladıkları iddia edilen Diddy ve iki arkadaşı, genç kız bilincini yitirdikten sonra sırayla şiddetli bir şekilde tecavüz etmekle ve onu ayakta duramayacak ya da hatırlamayacak kadar çok acı içinde bırakmakla suçlanıyor. 


Cassie, Diddy ile anlaşma sağlasa da skandalın önüne geçilemedi...

Ayrıca rapçi, eski sevgilisi Cassie'nin suçlamalarıyla da gündeme gelmişti. Cassie; dayak, uyuşturucu maddeli otel alemleri ve tecavüze uğramak gibi iddialarla dava açarak 20 yılık sessizliğini bozduğunu söylemişti.

Combs bu davadaki iddiaları reddetmiş ve iki taraf, davanın Kasım 2023'te kamuoyuna yansımasından sadece 24 saat sonra mahkeme dışında anlaşmaya varmıştı.


Rodney 'Lil Rod' Jones...

Bir başka suçlama da bir erkek yapımcıdan gelmişti. Rodney 'Lil Rod' Jones, ünlü ismin zevki için fahişeleri işe alması ve onlarla seks yapmasının emredildiğini, ayrıca bütün bu yasa dışı faaliyetleri belgeleyen yüzlerce saatlik videoya sahip olduğunu söylemişti.