Müzik dünyasında hatırı sayılır bir nüfuza sahip olan Puff Daddy son aylarda oldukça zorlu günler geçiriyor. Ünlü rapçi hakkında birbiri ardına şoke eden suçlamalar gelirken şimdiye kadar Diddy tüm iddiaları reddetmişti. Ancak ortaya çıkan yeni görüntüler olay oldu.

Puff Daddy, P. Diddy, Puffy isimleriyle bilinen ünlü rapçi Sean John Combs, geçtiğimiz aylarda eski kız arkadaşı Cassie tarafından cinsel taciz ve fiziksel şiddet ile suçlanmış, ancak ikili arasında kısa sürede anlaşma sağlanarak dosya kapanmıştı. Ne var ki geçtiğimiz günlerde bir otelde Diddy'nin Cassie'ye şiddet uygularken görüldüğü bir video yayınlandı.

HEP REDDETMİŞTİ, ŞİMDİ DE ÖZÜR DİLEDİ

Görüntüler üzerine Puff Daddy bir özür videosu yayınladı ve şunları söyledi:

"O videodaki davranışım affedilemez. Bu videodaki eylemlerimin tüm sorumluluğunu alıyorum. İğrendim. O zaman bunu yaptığımda tiksinmiştim. Gittim ve profesyonel yardım aradım, terapiye gittim, rehabilitasyona gittim. Tanrı'dan merhametini ve lütfunu istemek zorundaydım. Ben çok üzgünüm. Ama her gün daha iyi bir adam olmaya kararlıyım. Ben af dilemiyorum. Gerçekten üzgünüm."

"ÇARESİZ VE SAMİMİYETSİZ"

Diddy'nin istismara uğrayan eski kız arkadaşı Casandra 'Cassie' Fine'ı temsil eden avukatlardan biri, Diddy'nin masum olduğunu ilan etmesinden beş ay sonra özür videosu yayınlamasını ise acınası, çaresiz ve samimiyetsiz olarak niteledi.

Avukat Meredith Firetog, Sean Diddy'ye yanıt verdi: "Combs'un son açıklaması, incittiği birçok insandan çok kendisi hakkında. Cassie ve diğer birçok kadın öne çıktığında her şeyi yalanladı ve kurbanlarının para istediğini ileri sürdü. Tekrar tekrar yaptığı inkarların asılsız olduğu kanıtlandığında özür dilemek zorunda kalması onun acıklı çaresizliğini gösteriyor ve hiç kimse onun samimiyetsiz sözlerinden etkilenmeyecektir."


Puff Daddy'nin evine baskın düzenlendikten sonra...

Rap imparatoru, 6 Mart 2016'da 37 yaşındaki eski sevgilisine şiddetli bir şekilde saldırdığı video medyaya sızana kadar iddiaları reddediyordu.

Cassie, Diddy'nin InterContinental Century City personeline kendisini yere vurduğunu, tekmelediğini, cam fırlattığını ve ardından otel odasına sürüklediğini gösteren güvenlik kamerası görüntüleri için 50 bin dolar ödediğini iddia etmişti.

LA İlçe Bölge Savcısı, Kaliforniya'nın zamanaşımı yasası geçtiği için Harlem doğumlu hip-hop yıldızına dayak nedeniyle dava açamayacaklarını söyledi.

Cassie, o zamanlar 36 yaşında olan Diddy'e ait Bad Boy Records'la 2005 yılında sözleşme imzaladığında henüz 19 yaşındaydı ve ikilinin 2007 ile 2018 yılları arasında çıktığı bildiriliyor. Kasım ayında Cassie'nin kan donduran iddialarla dava açtığı medyaya yansımış olsa da 17 Kasım'da açıklanmayan bir miktar karşılığında tecavüz, taciz ve seks kaçakçılığı iddiasıyla açtığı davayı geri çekmişti, ancak Diddy, daha sonra dört benzer davayla daha karşı karşıya kaldı.

Diddy'nin Holmby Hills ve Miami'deki evleri, seks kaçakçılığı soruşturmasıyla bağlantılı olarak 25 Mart'ta basıldı ve uyuşturucu kuryesi Brendan Paul tutuklandı.

Cassie ise dört yıldır kişisel antrenör Alex Fine ile evli, dört yaşındaki kızları Frankie Stone ve üç yaşındaki kızları Sunny Cinco ile sakin bir hayat sürüyor.

Ünlü rapçi bin pişman

Eski sevgilisi özrünü kabul etmedi