Koç Holding'in Onursal Başkanı Rahmi Koç, Beşiktaş Kulübü'nün yeni başkanı Hasan Arat'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Beşiktaş Kulübü tarafından yapılan bilgilendirmeye göre, bu ziyaret kulüp binasında gerçekleşti ve burada yönetim kurulu üyeleri, Beşiktaş Futbol Takımlarının Genel Koordinatörü Samet Aybaba, takım kaptanı Necip Uysal ve birkaç eski futbolcu da hazır bulundu.

Beşiktaş'ın en kıdemli üyesi Rahmi Koç, ziyaret esnasında yeni başkan Hasan Arat ve yönetim kurulunu başarılarından ötürü kutladı.

Ziyaret sırasında Hasan Arat, Rahmi Koç'a Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl dönümüne ithafen hazırlanan, üzerinde 100 numaranın yer aldığı özel bir Beşiktaş forması takdim etti. Daha sonra konuklar, Beşiktaş JK Müzesi'ni gezdiler.

Müze gezintisi sırasında, kendisine ayrılan özel bölümde sergilenen eserleri inceleyen Koç, Tüpraş Stadyumu temalı bir pasta keserek katılımcılara ve Beşiktaş taraftarlarına yeni yıl dileklerini iletti.

Beşiktaş Kulübünün efsanevi eski başkanı Süleyman Seba'nın köşesinin hemen yanında bulunan kendi köşesini gördüğünde, Rahmi Koç, kulübe yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkürlerini sundu ve Hasan Arat ile vedalaşırken, "Kulübün senin gibi birine ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.