Dört kişilik iki takımın karşılaştığı 15x25 ölçülerindeki sahada gerçekleşen Red Bull Four 2 Score Türkiye Finali, büyük ilgi gördü. Dolu tribünler önünde oynanan final müsabakasında Futbolun Çavuşları, rakibi Fıkıntı'yı 3-1'lik skorla mağlup ederek Red Bull Four 2 Score'un Türkiye ayağının galibi oldu. Futbolun Çavuşları ekibi, ülkemizi Eylül ayında Almanya'da düzenlenecek olan Dünya Finali'nde temsil etme hakkını elde etti.

Red Bull Four 2 Score Türkiye Finali'nde zaferi elde eden Futbolun Çavuşları takımının kaptanı Atakan Çavuş, "Muhteşem bir atmosferde, son derece zorlu maçlar oynadık. Özellikle ilk ve son dakikalarda atılan gollerin iki katı değerinde olması mücadelenin ve heyecanın doruk noktasına çıkmasını sağladı. Bu kural, skor ne olursa olsun rahatlık hissi vermiyor, aynı şekilde geride olmanız umutsuzluğa kapılmanıza engel oluyor. Harika bir mücadele sonucunda kazandık. Şimdi sırada dünya finali var. Leipzig'e iddialı gidiyoruz ve umuyoruz ki ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.

Red Bull Four 2 Score etkinliği kapsamında, içerik üreticileri Emir Yazıcı, Samet Kocabaş, FUT Esports içerik üreticisi 2xciv, grafiti sanatçısı Reach Geblo ve rap sanatçısı Heja'nın katılımlarıyla bir gösteri maçı düzenlendi.

Ayrıca, seyircilerin de katıldığı çeşitli yarışmalar ve etkinliklerle izleyiciler keyifli anlar yaşadı.