Meksika'daki bir fuarda çekilen görüntüler infial yarattı... 

Fuar sırasında bir kuyrukta bekleyen 40 yaşındaki profesör Miguel Perez isimli adamın garip duruşunu fark eden bir kadın hemen telefonuna sarılarak adamı ifşa etti. 

Tek ayağı önündeki etekli kadının duran adamın ayakkabısının ön kısmına gizli bir kamera yerleştirdiği ortaya çıktı. 2 Mayıs'ta Meksika'nın Puebla kentinde çekilen görüntüler büyük tepki çekti. 

Adamı ifşa eden kadının da Perez'in kurbanlarından biri olduğu belirtildi. Kadının etek altından fotoğraf ve video çekmeye çalışan adam linç edilmekten son anda kurtuldu. Melissa isimli kadının sevgilisi Perez'in üstüne yürüdü. Melissa'nın sevgilisi, "Ayakkabın ile röntgencilik yapıyorsun" derken olay yerine gelen polis memurları adamı gözaltına aldı.

Öfkeli adam, "Pislik herif kadınların etek altını kamera ile çekiyor" diye bağırdı. Polisi kandırmaya çalışan Perez, polislere sağ ayağını gösterse de Melissa'nın erkek arkadaşı, kameranın sol ayakta olduğunu gösterdi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken Perez'in olaydan sonra üniversiteden kovulduğu açıklandı. 

BUAP tarafından yapılan açıklamada,  "BUAP, Puebla Fuarı'nda bu gün meydana gelen olaylarla ilgili olarak, kurumun öğretim kadrosunun yaptığı gibi, insanların sosyal yaşamına ve mahremiyetine zarar veren bu tür uygunsuz davranışlara müsamaha göstermeyeceğini vurgular" denildi.