Gilmore Girls dizisiyle tanınan Lauren Graham ve Friends yıldızı Matthew Perry hakkında bir zamnlar sık sık aşk dedikoduları çıkıyordu, ancak ikili aslında yakın arkadaş olduklarını belirtiyordu.

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Matthew Perry'nin ölümünün ardından konuşan Graham, Perry'i anlattı. Ünlü oyuncu verdiği bir röportajda Perry'nin kendisine aldığı son doğum günü hediyesini de söyledi.

Graham, Perry ile birbirlerinin hayatlarına kolaylıkla girip çıkabildiklerini söylüyor. Hatta Perry'nin ani ölümünden aylar önce ikili yeniden iletişime geçmiş. Gilmore Girls'te Lorelai Gilmore'u canlandıran Graham, Perry'nin kendisine son doğum gününde bir hediye aldığını da anlatıyor.

Perry, arkadaşına bir Pickleball seti almış. Öldüğü günün sabahı Pickleball oynadığı göz önüne alınınca aslında bu hediye Perry için oldukça anlamlı. 

Hatta Perry'nin Pickleball eğitmeni Matt Manasse, Perry'nin bu oyunu uyuşturucudan uzak durmak için kullandığını söyledi. Yani yakın arkadaşı için bir raketin önemi çok daha fazla.

Graham, ünlü oyuncunun hediyedeki kutlama kartına da kendisini daha yaşlı olmaya teşvik eden bir şaka yazdığını söyledi.