15 Temmuz 'darbe girişimi' sonrası söyledikleri yüzünden eleştirilen ve birçok konseri iptal edilen Sıla zor günleri atlattı. Konserleri eskisinden daha da çok doluyor ve Spotify'ın en çok dinlenen 5 sanatçı listesinde de yer alıyor. Sevilen şarkılarını bir kez daha İstanbullu hayranları için seslendiren sanatçıyı, sevenlerinin yanı sıra Begüm Kütük, Gamze Topuz, annesi Ömür Hanım ve babası Şükrü Gençoğlu da yalnız bırakmadı. Şıklığı ile sahnede göz kamaştıran Sıla, konserde üç kostüm giydi. Konserine gelen dinleyicilerine "Bu akşam buradan unutamayacağınız anılarla ayrılmanızı istiyorum. Çünkü sizinle yaşadığımız bu güzel anlar, benim için unutulmaz olacak’’ dedi.

ERDAL TOSUN'U VE ALADAĞ'I UNUTMADI

Konser sırasında ‘"Aslında bugün çok da güzel başlamadı. Biliyorsunuz Adana’da çok kıymetli kız çocuklarımız üzücü bir olayla yaşama veda ettiler. Ayrıca, büyük usta saygıdeğer Erdal Tosun’u da talihsiz bir kaza sonucu kaybettik. Umarım müzik hepimize bir nebze olsun iyi gelir" diyerek, merhum Erdal Tosun ve Adana’ da yaşamını yitiren kız çocuklarını andı.

KIZIMLA GURUR DUYUYORUM

silaannebaba Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sıla'nın annesi Ömür Gençoğlu kızlarının konserini dinlemeye geldiklerini, normalde İzmir'de yaşadıklarını fakat konser için özel olarak bugün İstanbul'a gediklerini belirttiler. Sahnede kızının olmasından dolayı çok heyecanlı olduğunu söyleyen anne Gençoğlu "Bir anne olarak onunla gurur duyuyorum, bütün şarkılarını çok seviyorum'' dedi. Babası Şükrü Gençoğlu ise "Kızımla gurur duyuyorum, bazen evde birlikte şarkı söylediğimizde oluyor, Allah kızıma sağlık versin" dedi. silahayrani Ünlü sanatçı 40 talihli hayranı ile bir araya geldi. Sıla hayranları, ünlü şarkıcı ile tanışma fırsatı buldu. Bu anı da ölümsüzleştirerek, fotoğraf çektirdiler.