Ankara'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in ablası Selma Ateş, SÖZCÜ TV'de Gündem Masası canlı yayınına bağlandı. Ateş, Can Coşkun'a dikkat çeken açıklamalar yaptı.

- Sosyal medya hesapları üzerinden bize de iftira kampanyaları yürütülüyor ve tehdit ediliyoruz. Geçenlerde 20 yaşında bir genç, Berk Berkay Albayrak, elinde silahla poz verip, sosyal medyada benim hesaplarımın altına ve özelde sahte hesaplardan sürekli tehdit mesajları attı. 

- Açtıkları sahte hesaplarla bunları yapmaya çalışıyorlar. Bu hesaplara baktığımızda, paylaşımlarının Ahmet Yiğit Yıldırım'la ilgili olduğunu görüyoruz. Hatta Sinan'ın ölüm yıldönümünde Bursa'da bir otelde yapılan bir etkinlikte Turan Sancağı Genel Başkanı Halit Gökhan Gül'e saldırı düzenlendi. 

- Orada da 18 yaşında bir gencimizi bıçakladılar. Bu kadar aleni ve rahat hareket etmeleri bizi üzüyor. Bursa'daki saldırının haberlerini size gönderdim. İsterseniz paylaşabilirsiniz, videolarını da size atarım. Basına yansıyan şekliyle iki grup arasındaki bıçaklı kavga olarak görünüyor, ama daha fazlası var.