Türkiye'nin sayısız derdi var. Vatandaş; eğlenmek, dinlenmek, kafasını dağıtmak
ve çevresini saran kara bulutları biraz olsun dağıtmak için futbola sığınmışken yine bitmeyen bir tartışmanın içinde buldu kendini.

Süper Lig tarihinde benzeri görülmemiş bir şampiyonluk yarışı yaşanırken futbolun güzelliklerini konuşacağımız yerde yine iki ezeli rakibin demeç savaşlarını dinler durumdayız. Fenerbahçe ve Galatasaray başkanları, birbirlerine söylemediklerini bırakmıyor.

Sadece statlarda değil sosyal medyada ve sokakta bu ayrışmayı hissediyoruz, görüyoruz. Ne futbol keyfi kaldı ne seyir zevki ama hemen her gün yeni atışma...

ERCAN TANER MODERATÖRLÜĞÜNDE

Artık buna yeter demenin vaktidir. Sözcü Televizyonu olarak ekranlarımız iki başkan Ali Koç’a ve Dursun Özbek’e açıktır.

Gelin, Türk sporuna katkı verecek  şekilde anlatacaklarınızı Türkiye ile paylaşın. Yüz yüze, canlı yayında. İnternet siteleri, tek taraflı açıklama metinleri, kulüp mikrofonları değil.

Sözcü Televizyonu, TV dünyasının duayen ismi Ercan Taner moderatörlüğünde Koç ve Özbek’i, tarafsız, seviyeli bir oturuma davet ediyor. Karşılıklı atışmaların bitmesi dileğiyle...