20 yaşındaki Brown ve 22 yaşındaki Bongiovi, 24 Mayıs Cuma günü Hamptons'ta alışveriş yaparken çekilen fotoğraflarda oldukça mutlu görünüyordu.

Oldukça rahat oldukları görülen yeni evliler, tişört, kot pantolon ve birbirine uyumlu siyah güneş gözlükleri takmışlardı. Daha sonra Bongiovi, yeni eşini üstü açık bir Ford üstü açık arabayla gezdirirken görüldü.

Sun'a göre çiftin düğünü, Brown'ın ebeveynleriyle birlikte Bongiovi'nin ebeveynleri Jon Bon Jovi ve Dorothea Bongiovi'nin katılımıyla oldukça sade ve samimi bir şekilde gerçekleşti.

Çiftin ayrıca bu yılın sonlarında daha büyük bir tören planladığı da öğrenildi.

İkili, ilk olarak Haziran 2021'de Bongiovi'nin Instagram'da aktrisle bir selfie paylaşmasıyla aşk dedikodularına yol açmıştı. Aktris, 2022'de Wired'a, "çıkmaya başlamadan önce bir süre arkadaş olduklarını" söyledi.

11 Nisan'da Brown, Instagram'da kendisinin ve Bongiovi'nin yer aldığı siyah beyaz bir fotoğraf aracılığıyla çiftin nişanlandığını duyurdu. Bu fotoğrafa Taylor Swift'in "Lover" şarkısından "Seni üç yaz boyunca sevdim tatlım, hepsini istiyorum" sözünü ekledi.