Restoranlarda yemeğin gelmesini beklemek zorunda kalmaktan “nefret ettiğini” açıklayan 20 yaşındaki oyuncu, ayrıca garsonların içecek ve yemeklerini ayrı ayrı sipariş almalarını ve hesabı öderken de aynı zamanda ödeme almamalarını eleştirdi.

Çok yüksek standartlara sahip olduğunu ifade eden Brown,  kendisinin bir "Karen" (genellikle memnun kalmadığı bir hizmetten sonra yöneticiyi görmek isteyen orta sınıf kadınlara verilen bir etiket) olarak gördüğünü de itiraf etti.

“Table Manners” podcast'inde konuşan genç oyuncu, “Sipariş vermek için gerçekten uzun süre beklemekten nefret ettiğimi biliyorsun.”

“Buraya gelirken arabada menüye çoktan baktım ve 'İçki siparişlerinizi alıp sonra geri döneceğiz' dediklerinde ben de 'Hayır, hayır, hayır, dur' dedim. İşte bütün siparişi verelim. Bu hayatınızı kolaylaştıracak."

“Ve sonra hesabı beklerken ayrı ayrı ödeme yaptık. Ben de şöyle düşündüm: 'Sana şimdi kartımı vereyim ve sonra da yürüyüşe çıkayım'.” şeklinde cümleler kurdu.

Brown’ın bu sözleri sosyal medyada tepki çekerken ünlü oyuncu, “kaba”, “kendine her şeyi hak gören” olarak tanımlandı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Şikâyet ettiğiniz herkesin maaşı düşük ve siz hiç mücadele etmediniz." derken bir başkası da, "Hizmet sektöründe asla çalışmadığı belli oluyor" şeklinde yorum yaptı.