50 yaşındaki Alman model Heidi Klum, Renault Formula 1 takımının yöneticisi Flavio Briatore ile 2003-2004 yılları arasında aşk yaşamış, bu birliktelikten kızı Leni Klum’u (73) dünyaya getirmişti.

Çift, Mart 2003'te Klum 29, Briatore ise 53 yaşındayken çıkmaya başladı ancak ünlü model çocuğuna hamileyken ayrıldılar.Flavio Briatore...

Mayıs 2004'te kızı Leni'yi doğurduğunda, Klum, daha sonra Leni'nin üvey babası olacak olan 60 yaşındaki pop yıldızı Seal ile çıkıyordu.

Briatore ile olan ilişkisi hakkında konuşan ünlü model, Briatore'yi “gerçekten yaşlı” olarak nitelendirdi.

Konuk olduğu “Call Her Daddy” podcast'inde konuşan Klum, flört konusunda dış görünüş seçimlerinden bahsederek, "Geçmişime bakın. Benim bir tipim yok. Kel, çok yaşlı, uzun saçlı, sıska birileriyle birlikte oldum. Kişilikleri de çok ama çok farklıydı."

"Günün sonunda yanında rahat hissedeceğiniz birini istersiniz. Kendinizi harika hissetmenizi sağlayan, sizi gören ve görmeye devam eden biri." dedi.

Heidi Klum, Tom Kaulitz...

34 yaşındaki Tom Kaulitz ile 2019’dan beri evli olan güzel model, yatak odasında çok vakit geçirdiklerini ve "sonsuz, ateşli, vahşi" bir seks hayatları olduğunu anlattı. Klum, kendisini seksi hissetmek için için tek yapması gerekenin "kocasına bakmak" olduğunu ekledi.

Cinsel hayatında ne kadar çılgın olduğuna 10 üzerinden 9 puan veren Klum, ayrıca seks yaptığı en özel yerlerin de özel uçak ve deniz olduğunu açıkladı.