Aksiyon filmlerindeki rolleriyle tanınan Chris Pratt’le 2019 yılında evlenen ve bu evliliğinden bir kızı bulunan yazar Katherine Schwarzenegger (34) yeniden anne olacak.

Bir kaynak, People’a çiftin üçüncü bebeklerini beklediklerini doğruladı. Çiftin, halihazırda 2 yaşında Eloise Christina ve 3 yaşında Lyla Maria adında iki kızları bulunuyor. 45 yaşındaki Pratt'in ayrıca eski eşi Anna Faris'ten 11 yaşında Jack adında bir oğlu daha var.

Chris Pratt, Katherine Schwarzenegger...

Daha önce annelik ve hayatın farklı alanlarını dengelemek hakkında Keltie Knight’a konuşan Katherine, "Ben buna inanıyorum. Instagram'da 'Her şeyi ben yapıyorum, her şeyi ben tek başıma yapıyorum' diyen tüm bu anneleri görüyoruz ve ben de 'Her şeyi tek başıma yapmak istemiyorum' diyorum."

"Kız kardeşime yaslanmak istiyorum, anneme yaslanmak istiyorum, kız arkadaşlarıma, annemin arkadaşlarına yaslanmak istiyorum. Dürüst ve şeffaf olmak istiyorum ve ayrıca 'Bunu yapamam' demek istiyorum." şeklinde konuştu.

76 yaşındaki Avusturya doğumlu ABD'li aktör Arnold Schwarzenegger'in beş çocuğu var ve emekliye ayrıldıktan sonraki vakitlerini ailesiyle geçirmeye devam ediyor.