Kendisini ünlü yapan filmden kazandığı parayla ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki Los Feliz'den ev alan Paul Reubens, 2023 yılında kanser nedeniyle hayata gözlerini yummuştu.

Şimdi ölümünden bir yıl sonra, evi 160 milyon TL (4.995 milyon dolar) satışa sunuldu. Reubens evi 1985 yılında 13 milyon TL’ye (415 bin dolar) satın almıştı.  

1957 yılında inşa edilen yüzyıl ortası modern ev, Los Angeles ve Hollywood Tepeleri'nin panoramik manzarasına sahip. Mülkte çarpıcı manzaralar, ilginç duvar kağıtları, kediler için inşa edilmiş alanlar ve ferah bir ortam bulunuyor.

1957 yılında inşa edilen tesis, zamansız bir mimariye ve vintage duvar kağıtlarına sahip.

Neredeyse 40 yıldır ilk kez piyasada olan 5,6 dönümlük arazi, Los Angeles'ın ve Griffith Park Gözlemevi ve Hollywood tabelası da dahil olmak üzere çevredeki alanların 360 derecelik manzarasını sunuyor.

Ev, üç yatak odası ve üç banyosu olan, klasik, tek katlı, yüzyılın ortasından kalma bir çiftliktir. Havuz ve spa içeren verandaya açılan sürgülü kapılara ve yerleşik Amerikan bar ve şömineye sahip rahat bir çalışma odasına sahiptir.

Baştan sona panoramik manzaraya sahip mutfak, yakındaki tepelere bakıyor. 

Vintage duvar kağıdıyla tamamlanan geniş mutfakta yerleşik bir kahvaltı köşesi ve çamaşır odası bulunuyor.

Birincil yatak odası süiti özel olarak inşa edilmiş bir kedi verandasına açılıyor. Birincil süitte makyaj masası bulunan bir giyinme alanı, bir oturma odası ve kedileri için inşa edilmiş kapalı bir kedi verandası bulunuyor.

Evde Reubens'in topladığı vintage duvar kağıtları yer alıyor.

Bir kaynak, Journal'a "Onun için önemli olan o evi restore etmek ve 1950'lerdeki orijinal konseptine sadık tutmaktı. Ve sakladığı eski duvar kağıtlarını koyabilmek çok hoşuna gitti." dedi.

Reubens, mülkünde düzenli olarak ünlü arkadaşları için partiler düzenlemesiyle de tanınıyordu.