24 yıl önce evlenen Gani Müjde ile Belma Canciğer'in kızları Ecesu, Amerika'nın tasarım ve güzel sanatlar alanında önde gelen üniversitelerinden Pratt Entitüsü'nden mezun oldu.

Kızlarının mezuniyet töreni için Amerika'ya giden ünlü çift, mutluluklarını Instagram'da takipçileriyle paylaştı.

"BAHTIN VE TAHTIN GÜZEL OLSUN"

Belma Canciğer, "Beş yıl önce seni bu okula bıraktığımızda dört kişi gelmiş, üç kişi ayrılmıştık, bu kez kardeşin de üniversiteli olduğu için ve finalleri olduğu için üç kişiyiz ama kalplerimiz bir... Seninle ne kadar gurur duysam az, bitirme projenin sergiye çıkması bizi daha da gururlandırdı, seni çok seviyoruz. Prensesimiz artık prenseslikten kraliçeliğe terfi etti. Bahtın ve tahtın güzel olsun. Darısı kardeşinin de başına. İnanıyorum ki! Siz gibi pırlantalar olduğu sürece bu ülkenin sırtı yere gelmez" ifadelerini kullandı.

"GURURLUYUZ"

Gani Müjde de mutluluğunu "Bu sesi duymak için o masa başında, biz telefon başında sabahladık yıllarca. Sadece New York'un değil tehlikeli bir hastalığın da hakkında geldi kızımız. Ecesu, dünyanın en önemli sanat üniversitelerinden biri olan Pratt Institute'den mezun olmayı başardı. Gururluyuz, gözümüze de toz kaçtı bu arada" sözleriyle paylaştı.