PINAR ALTUĞ ATACAN

"Annem senin kızın olmanın ne kadar özel olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorum, umarım ben de senin kadar iyi bir anne olabilirim."

HANDE ERÇEL

"Çok küçüktüm seni kaybettiğimde, sana zaten doyamazdım ama keşke bir süre daha dizinin dibinde yaşasaymışım bu hayatı... Zaman geçtikçe daha da alışamıyorum yokluğuna. Hâlâ öpebiliyorken doya doya öpün ve sarılın annneciğinize... O güzel kokularını içinize çekin, geri vermeyin nefesinizi. Çiçekler açsın ruhunuzda."

GONCA VUSLATERİ

"Anneliğimin ilk günlerinden bu fotoğraf. Son günü de hiç olmayan bir yolculuk... Günümüz kutlu olsun. Bu muhteşem duygu için Asya'ya ve babasına çok teşekkür ederim. Çok fotoğraf çekimi yaptım. Yıllar sonra ilk kez bir fotoğrafımı çok beğendim. Çünkü gerçek. Çünkü o yorgun ama mutlu bakan kadını ben tanıyorum."

TEOMAN

"Annem etrafa benim iyi okuyacağımı, başarılı biri olacağımı söylüyor. Cumhurbaşkanı, avukat, doktor falan..."

NİLÜFER

"Bugün bir kez daha annemi derin sevgi ve hasretle anarken, bana annelik duygusunu yaşatan canım kızımın ve bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutlar, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim.
Günümüz kutlu olsun."

CEM DAVRAN

"Bütün annelere saygılarımla, Anneler Günü kutlu olsun. Elli küsur yıl önce, yer Dr. Tevfik Sağlam İlkokulu bahçesi, arkada Kasımpaşa Lisesi, en arkada Haliç ve çevresi. Ablamın öğretmeni Işıl Hanım ve beni sarıp sarmalayan annem. O zamanlar öğretmenlerimiz de anne-baba gibiydi, bunu söylemeliyim. Canım annem bildiğiniz meleklerdendi, huzur içinde uyuyordur inşallah, dua ettim bütün yitirdiğimiz anneler için. Mekânları cennet olsun."

KEREM ALIŞIK

"Kalbimizin üstüne öbek öbek güller bırakır annelerimiz. Hiç diken batmasın hep gülüversin anne kokan çiçeklerimiz. Karşısında annesi varsa oturduğu yer cennettir insana. Kutlu olsun Anneler Günü'müz."

İLKER İNANOĞLU

"Anneler Günü'n kutlu olsun canım annem. Seni çok seviyorum."

KAAN URGANCIOĞLU

"İlk Anneler Günü'n kutlu olsun sevgilim."