Bugün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı... Ünlü isimler, 23 Nisan'ı sosyal medya hesaplarından kutladı. İşte ünlülerden 23 Nisan mesajları...

TÜRKAN ŞORAY

"Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni 23 Nisan 1920'de kurdu ve bugünü geleceğimiz olan, çocuklara armağan etti. Her zaman Atatürk'ün ışığında..."

FAHRİYE EVCEN

"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun."

DOĞA RUTKAY KAMAL

"Canım çocuklarım, bugün kalbimizdeki en güzel duygularla dolu özel bir günü kutluyoruz; Ata'mızın armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı. Bugün, sadece bir bayram değil, sizin içinse çok daha fazlası... Bugün, sizin ne kadar özel ve değerli olduğunuzu hatırlatmak için bir fırsat. Dünya üzerinde yaşayan tüm çocuklara, kardeşlere armağanınız olan bu bayramı, hep kardeşçe, birlikte, ayrışmadan, ötekileştirmeden, severek sayarak, birbirinize en hakiki özeni göstererek geçirin, bu sizlerin hayatında çok önemli olacak. Bizim içinse sizli büyürken gözlemlemek, her anınızda yanınızda olmak, sevinçlerinizi ve üzüntülerinizi paylaşmak en büyük mutluluk. Siz, hayatımızın anlamı, en değerli varlıklarımız ve dünyanın en önemli parçalarısınız. Bugün, sizinle birlikte olmaktan ve sizinle bu güzel günü kutlamaktan dolayı çok mutluyum. Hep birlikte sevgi dolu bir gün geçireceğiz, bol bol oyun oynayacağız, dans edeceğiz ve birlikte büyüleyici anılar biriktireceğiz."

TARKAN

"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun."

TEOMAN

"Annem bana eli öpülecekler listesi veriyor: 'Anneannen ve babaannen. Başka kimsenin elini öpmeyeceksin. Diğer insanların sadece elini sık."

GÖKSEL

"23 Nisan kutlu olsun."

NORM ENDER

"Seneler önce 23 Nisan'ı kutlayan şu ortadaki kısa boylu çocuk benim. Çocukken özgürce kurulmuş büyülü hayaller, büyümemek hep çocuk kalabilmekle mümkün oluyor. Herkese içindeki çocuğu yaşatabildiği bir gelecek dilerim. Bu 23 Nisan'da Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda 100 çocukla beraber hep bir ağızdan Parla'yı söyleyeceğiz, bu yüzden en az onlar kadar heyecanlıyım."

 

TANER ÖLMEZ

"23 Nisan kutlu olsun."

AHMET ÜMİT

"Dünyayı verelim çocuklara hiç değilse bir günlüğüne. Allı pullu bir balon gibi verelim oynasınlar. Oynasınlar türküler söyleyerek yıldızların arasında. Dünyayı çocuklara verelim. Kocaman bir elma gibi verelim sıcacık bir ekmek somunu gibi. Hiç değilse bir günlüğüne doysunlar. Bir günlük de olsa öğrensin dünya arkadaşlığı..' 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun..."

KEREM ALIŞIK

"Mustafa Kemal Atatürk'ün bize armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun."

ARAS BULUT İYNEMLİ

"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun."

FİLİZ AKIN

"Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı... Dilerim tüm yurdumuzda coşkuyla kutlansın."