Ünlüler, bu aralar çocukları adına büyük bir heyecan içinde. Birçok ünlü isim, çocuğunun mezuniyet mutluluğunu yaşıyor. İşte o ünlülerden bazıları...

"BİZE BU TARİFSİZ GURURU YAŞATTIN"

Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan'la evliliğinden dünyaya gelen Atlas, liseyi bitirdi. Bütün aile Atlas'ı yalnız bırakmadı.

Gülben Ergen yaşadığı gururu "Bir çocuk vardı karnımda 17 yıl önce… Sonra iki çocuk daha geldi 15 yıl önce… Alnıma yazılan isimlerine kurban olduğum oğullarım… Ömrümde bana yaşattıkları ilklere bir yenisi daha eklendi. Mezun oldu Atlas'ım… Kep attı. Okulumuz, yıllarımız, öğretmenlerimiz, anılarımız, sınavlar, ödevler, revir günleri, karneler ve mezuniyet. Hem de müthiş bir not ortalamasıyla... Teşekkür ederim değerli oğlum. Bana, anneme, bize bu tarifsiz gururu yaşattın. İki sene sonra Ares'im ve Güney'imin mezuniyetine kadar, ben bu rüyanın etkisinden çıkmam, çıkamam…" sözleriyle anlattı.

"NE SÖYLESEM AZ KALACAK"

Emine Ün de Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru Kınay'ın liseyi bitirdiğini duyurdu. Ünlü isim yaptığı paylaşımda şu ifadelere kullandı:

"Öyle güzel öyle harika hisler içindeyim ki, hem duygusallığı hem de mutluluğu bir arada yaşıyorum. Ne söylesem az kalacak biliyorum. Seninle gurur duyuyorum benim canım kızım. Seni çok seviyorum. Yepyeni başlangıçlar da, tüm güzellikler tüm iyilikler seninle olsun, yolun ve şansın hayat boyu açık olsun."

"GURURLARIM BENİM"

Demet Şener'in İbrahim Kutluay ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı İrem liseden mezun oldu.

İbrahim Kutluay eski eşi ve çocuklarıyla birlikte çekilen fotoğrafı takipçileriyle paylaşırken, Demet Şener de çocuklarıyla pozunu "Gururlarım benim" notuyla yayınladı.

"KIZIMIZIN 5. SINIF MEZUNİYETİ"

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ilkokulu bitiren kızları Melisa'nın mezuniyet törenine katıldı. Subaşı, törenden kareleri "Biricik kızımızın 5'inci sınıf mezuniyeti" diyerek paylaştı.

"SENİ ÇOK SEVİYORUM"

Eski manken Seçkin Piriler'in oğlu Hakan Tangöze ortaokulu bitirdi. Piriler, şu mesajı paylaştı:

"Sevgili oğlum, ortaokuldan mezuniyetinle birlikte bir dönemi geride bırakıyor ve yepyeni bir başlangıca adım atıyorsun. Bu süreçte gösterdiğin azim ve gayretinle gurur duyuyorum. Hayallerinin peşinden giderken karşına çıkan her zorluğu aşacak güce sahipsin. Seni her zaman destekleyecek ve sevgiyle yanında olacağım. Yeni yolculuğunda başarılar dilerim, seni çok seviyorum."

"AŞK, AİLEM..."

Ahu Sungur-Suat Sungur çiftinin oğulları Ege Sungur liseden mezun oldu. Ahu Sungur fotoğraflara "Mezuniyet. Aşk, ailem..." notunu düştü.

YILLAR SONRA BİR ARADALAR

2005 yılında nikâh masasına oturan Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Coşkun bir yıl sonra oğulları Ali Sadi'yi kucaklarına almıştı. Ünlü çift, 2011 yılında yollarını ayırmıştı.

Şimdilerde Gülseren Ceylan'la aşk yaşayan Mehmet Ali Erbil, eski eşi Tuğba Coşkun ile oğlu Ali Sadi'nin mezuniyet töreninde bir araya geldi.