Covid-19 pandemisini ve Black Lives Matter hareketini doğru tahmin ettiğini iddia eden medyum Nicolas Aujula, 2024 yılı boyunca Meghan Markle'ın (42) “kalp ağrısı” yaşayacağı başka bir kraliyet skandalının daha ortaya çıkacağını öngörüyor.

37 yaşındaki terapist ve astrolog, geçen yıl sıtma vakalarında artış olacağını ve muhafazakarlar için "stresli bir yaz" yaşanacağını tahmin etmişti.

Meghan Markle’ın yaşadığı “gönül yarası”nın Prens Harry ile ilgisi olmayacağını belirten medyum, bu tahminiyle de dikkat çekiyor.

Aujula’nın diğer tahminleri ise şu şekilde sıralanıyor…

DİKKAT ÇEKİCİ TAHMİNLER…

Eski ABD başkanı Donald Trump’ın gelecek yıl kariyerinde bir değişiklik olacağını tahmin eden medyum, “Donald Trump'ın gücünün arttığını görüyorum. Hatta yeni bir kariyere sahip olabileceğini ve daha büyük bir şeyde olabileceğini veya bir sonraki başkan olabileceğini hissediyorum. Kişisel hayatının ise çok iyi olmayacağını düşünüyorum." dedi.

Aujula ayrıca aşırı sağ inançların da artacağını düşünüyor. "Aşırı, aşırı sağ siyasetin karanlık bir geri dönüş yapacağını ve insanların insanlığını kaybetmeye başlayacağını düşünüyorum. Toplumda aşırı sağcı liderlerin sayısının artacağı bir kesim olacağını hissediyorum. Bu sadece 2024'te değil, önümüzdeki birkaç yılda çok daha büyük bir trend haline gelecek. Gerçekten dikkat edilmesi gereken bir şey." dedi.

Ekonominin de darbe alacağına inanan medyum, “Zaman geçtikçe petrol fiyatlarının daha da artacağını ve doların daha da zayıflamaya devam edeceğini, bunun da hayat pahalılığını daha da artıracağını düşünüyorum. Ayrıca ne yazık ki ya gıda kıtlığı ya da mahsul kıtlığı yaşanacağını düşünüyorum" dedi.

Yapay zeka alanında daha fazla ilerleme kaydedileceğine inanan Aujula, “Özellikle rafları istifleyen robotlar hakkında çok fütürist hayallerim vardı. Bence bu süpermarketlerde denenecek ve 7/24 çalışacaklar ve yaşam maliyeti krizinin ortasında zor olacak bazı işlerin yerini alacaklar." dedi.

Son yılların popüler konusu siber saldırılar hakkında da konuşan medyum, "Bankacılık sisteminde aniden bir siber saldırı veya bilgi sızıntısı olacak, sanki banka bilgileri kamuya sızdırılacak insanlar olacak gibi. Ve bankaların bunu yapacağını hissediyorum. Sorumlu tutulacak veya dava açılacaktır." açıklamasında bulundu.