Morbius, Gucci Ailesi (House of Gucci), Bir Rüya için Ağıt (Requiem for a Dream) gibi birbirinden ünlü yapımda rol alan Jared Leto, bu defa sosyal medyadaki bir paylaşımıyla gündemde.

Hem oyunculuk hem de müzisyenlik kariyerini beraber yürüten Leto, Arjantin'de verdiği konserden sonra çektiği video ile takipçilerini kendine hayran bıraktı.

52 yaşındaki Jared Leto, hayranlarına Arjantin'deki gösterisine katıldıkları için teşekkür etti. Oscar ödüllü müzisyen, eğlenceli klipte Arjantin bayrağını tutarken vücudunu ve karın kaslarını sergiledi.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JARED LETO (@jaredleto)'in paylaştığı bir gönderi

Leto şöyle azdı: "Arjantin seni seviyorum. Yarın Paraguay'da kimleri göreceğim?"

Yetenekli yıldız, kardeşi Shannon Leto ile birlikte alternatif rock grubu Thirty Seconds to Mars'ta yer alıyor. Thirty Seconds to Mars, ilk olarak 1998'de kuruldu ve altı albüm yayınladı.

Los Angeles merkezli müzik grubu, kendi adını taşıyan ilk albümlerini 2002'de yayınladı; olumlu eleştiriler aldı ancak ticari anlamda büyük bir başarı kaydedemedi. 2005 yılında yayınladıkları ikinci albümleri A Beautiful Lie ile ise artık dünya çapında tanınır oldular.

Grup, neşeli canlı performansları ve konsept albümler, deneysel müzik, manevi ve felsefi şarkı sözleri dahil olmak üzere birçok farklı türün özelliklerini birleştirmesiyle tanınıyor.

Oyunculuk çalışmalarıyla birlikte müzik kariyerini de beraber yürüten Leto, son paylaşımında ise kendine bakmayı ihmal etmediğini gösterdi. Leto'nun videosu, kısa sürede hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.