Son yıllarda Hollywood'da yıldızı parlayan isimlerden biri de 26 yaşındaki güzel oyuncu Sydney Sweeney... Sweeney, Bir Zamanlar... Hollywood'da (Once Upon a Time... in Hollywood), The Handmaid's Tale ve Euphoria gibi yapımlardaki başarılı performansıyla dikkat çekerken güzelliğiyle de büyülüyor.

Genç oyuncu verdiği bir röportajda güzellik sırlarını paylaştı. Sydney Sweeney, egzersiz, diyet ve güzellik sırlarını açıklarken, gecede yalnızca iki saat uykuya ihtiyacı olduğunu ve hiç kahve içmediğini söylüyor:

"Daha önce hiç kahve içmedim. Sadece su içiyorum. Kahvaltıda meyve severim. Belki biraz granola, domuz pastırması, kruvasan ama ben her zaman meyveleri tercih ederim."

Sweeney, pazartesi sabahları genellikle sabah 7.30 civarında uyandığını belirtiyor: "Önce köpeğim Tank'a sarılıyorum. Sonra gidip yüzümü yıkıyorum, dişlerimi fırçalıyorum ve güne hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyorum."

Güzel oyuncu, tüm vücut için yüksek yoğunluklu bir egzersiz olan SolidCore'u yaparak formunu koruyor: "Antrenman beni mahvediyor ama bunu seviyorum."

Spor ve beslenme alışkanlıklarını anlattıktan sonra makyaj rutini ile ilgili de bilgi veren Sweeney, çalışmadığı günler makyaj yapmadığını ya da sadece allık ve maskara kullandığını söylüyor.