Sera Tokdemir bir dönem Beşiktaş'ta kalecilik yapan Göksel Gencer ile 2003 yılında nikâh masasına oturmuştu. Çiftin bu evlilikten Boran adını verdikleri bir oğlu olmuştu. Çift, 2009 yılında ise anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Tokdemir dün akşam 18 yaşına basan oğlu Boran Gencer için Maslak'ta bir mekanda doğum günü partisi düzenledi.

Kutlamadan kareleri Instagram hesabından paylaşan ünlü oyuncu, "Biz birlikte büyüdük. Ben tam büyümemiş olabilirim. Seni çok seviyorum biricik oğlum" ifadesini kullandı.

Eski kaleci Göksel Gencer 2019 yılında evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

"OĞLUMA 'BABAN ÖLDÜ' DİYEMEDİM"

Sera Tokdemir konuk olduğu bir programda eski eşinin ölüm haberini aldığı günü şu sözlerle anlatmıştı:

"Göksel dünyanın en iyi insanlarından biriydi. Herkesin bir zamanı var. Hepimiz gideceğiz. Göksel'in zamanı buymuş. Haberi aldığımda biz Boran ile yurt dışında tatildeydik. Ertesi sabaha bilet aldım. 1 gün boyunca bunu saklamak çok zordu. Uykusunda olmuş."

"Abim beni arayıp 'haberlere çıktı' dedi. Boran'ın telefonunu kapattırdım hemen. Telefonu kapattırana kadar birinden 'başın sağ olsun' mesajı geldi. 'Anne neden bana başın sağ olsun diyorlar' dedi. Önce hastaneye kaldırılmış dedim, yavaş yavaş durumunun kötülüğünü anlattım."

"Uçakta gizli ağladım, hosteslerin yanına gidip ağladım. 'Baban ölmüş' diyemedim. En son uçaktan inip pasaport kontrolünden geçtiğimizde söyledim. Boran bana 'Allah verir, Allah alır' dedi."

"Göksel'in cenazesine gidemedik. Boran da gitmedi. Annem ve abim oradaydı. Uçağımız sabah 06.00'daydı. O saate kadar Boran'ı çok zorladım. En sonunda bana 'Anneciğim ben babamın cansız bedenini uğurlamak istemiyorum' dedi. O dakikadan sonra bir şey söylemedim."