3000’in üzerinde insanın katili olduğu düşünülen uyuşturucu baronu El Chapo, ABD’nin Colarodo eyaletinde yer alan ve dünyanın en güvenli hapishanesi olarak bilinen Supermax’te aldığı müebbet hapis cezasını çekmeye devam ediyor.

Uyuşturucu kaçakçısı, 2015 yılında hapse atıldı ancak hapishanede kazılan tünellerden kaçmayı başardı.

66 yaşındaki El Chapo, ertesi yıl Meksika'da yeniden tutuklandı ve ardından ABD'ye iade edilerek ömür boyu hapis artı 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

GÜNÜNÜ GÜN EDİYOR

Bu sırada, 18 yaşındaki torunu Frida Guzman Munoz da, Londra ve Paris gibi Avrupa başkentlerinde gününü gün ederken Instagram’da yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Modellik ve şarkıcılar yapan Frida, 109 bin takipçinin bulunduğu Instagram hesabında sık sık Versay, Disneyland, Buckingham Sarayı ve Londra Kulesi gibi yerlerde turistik fotoğraflarını paylaşıyor.

Frida, 2022 yılında “America's Got Talent”ın Meksika'daki karşılığı olan “Tengo Talento Mucho Talent”a katıldı ve finale kadar geldi. Sık sık performanslarından çeşitli videoları Instagram'daki takipçilerine yayınlıyor.

Uyuşturucu baronunun oğlu olan babası Edgar Guzman Lopez de, 2008 yılında Meksika'da bir otoparkta rakip uyuşturucu kaçakçıları tarafından vurularak öldürülmüştü.