Buse Terim'in 'evlilik birliğinin temelinden sarsılması' gerekçesiyle açtığı anlaşmalı boşanma davası bugün İstanbul 3. Aile Mahkemesi'nde görüldü. 

Buse Terim ile iş insanı Volkan Bahçekapılı'nın 10 yıldır süren evliliği tek celsede sona erdi.

"KIZLARIMIZ DAİMA ÖNCELİĞİMİZ OLACAK"

Boşanmanın ardından Buse Terim Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Uzlaşarak çözemeyeceğimizi anladığımız anlaşmazlıklar nedeniyle evliliğimizi bitirme kararı aldık. Evliliğimizin bize hediyesi kızlarımız, daima önceliğimiz olacak. Bu zor geçiş sürecinde ailemizin, özellikle de çocuklarımızın mahremiyetine göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz."

BOŞANMADA BANKACI SEÇİL ERZAN ETKİSİ

Fatih Terim'in kızı Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı, yüksek kar getirili özel fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu 21 kişiyi dolandırdığı iddia edilen bankacı Seçil Erzan'ın davasında ifade vermişti.

Emre Belözoğlu fondan kuzeni Volkan Bahçekapılı sayesinde haberdar olduğunu söylemişti. Olayda sadece Belözoğlu'nun gönderdiği paralarda aracı olduğu görülen Bahçekapılı’nın Erzan'a attığı mesajlar dikkat çekmişti.

Seçil Erzan'ın Terim ailesi ile yakın ilişkisi bilinirken Buse Terim de verdiği ifadede Erzan'a 190 bin dolar verdiğini anlatmıştı.

Ünlü çiftin Seçil Erzan olayından sonra arasının bozulduğu iddia edildi.