Hatayspor'un teknik direktörü Volkan Demirel, Süper Lig'in 32. haftasında İstanbulspor karşısında alınan 3-0'lık yenilgi sonrası düzenlenen basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

İstanbulspor'a kendi sahalarında yaşadıkları mağlubiyeti değerlendiren Demirel, "Kendi adıma bu mağlubiyeti kabul etmiyorum. Ona göre de bir durum değerlendirmesi yapacağız." ifadelerini kullandı.

Rakip takım İstanbulspor'un performansını öven Volkan Demirel, net skorla galip gelen İstanbulspor'u kutladı ve onların çok iyi bir oyun sergilediğini belirtti.

Hatayspor teknik direktörü, alınan mağlubiyeti kabullenmediğini vurgulayarak, "Hele ki İstanbulspor'un durumundan ve bizim durumumuzdan ötürü. Biz bugün kazansak belki rahat bir nefes alacaktık ama almamız için o mücadeleyi ve oyunu göstermeliydik. Bir hafta önceki Galatasaray maçı ile bu maç arasındaki performans aralığı çok farklı. O yüzden kendi adıma bu mağlubiyeti kabul etmiyorum. Ona göre de bir durum değerlendirmesi yapacağız." şeklinde konuştu.