Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, 1-0 kazandıkları Adana Demirspor maçının ardından çarpıcı ifadeler kullandı.

Hatayspor'u ailesinin yerine koyduğunu söyleyen Demirel, "Buraya dil uzatan benim aileme dil uzatıyor gibidir" ifadelerini kullandı. 

İşte Volkan Demirel'in maç sonu açıklamaları:

'DUŞ ALMAYA SUYUMUZ OLMUYOR'

“Yeri geliyor duş almaya suyumuz olmuyor bizim. Hatayspor'u ağzına alan herkes dikkat etsin. Dikkat etmeyen varsa, ben dikkat ettireceğim. Hatayspor, benim ailem. Hatayspor'a dil uzatan, benim aileme dil uzatmıştır. Aileme laf atana da çok büyük cevap veririm. O yüzden herkes dikkat etsin."

"HATAY'A LAF UZATAN..."

"Ben, Hatayspor'u ailemle aynı yere koydum. O yüzden buraya dil uzatan benim aileme dil uzatıyor gibidir, onu bilsinler. İkincisi, hep söylüyorum bu takımı ben kurdum. Geçen yönetimimizle alakalı istifa sözleri oldu. Kulübün yönetimle alakası yok derken, yönetim depremden dolayı yanımızda değil.''

'BEN BURADA KALICI DEĞİLİM'

''Gelen oyuncular, kalan oyuncular... Her şeyi ben organize ettim ve sıfır maliyetle. Ve şu an Hatayspor, cuma günü saat 17.30'da yatırılan transfer ücretiyle beraber Türkiye'de sıfır borcu olan tek takım belki de. Bu neyin sayesinde veya kimin sayesinde?"

"BELKİ HATAYSPOR'UN 3-4 SENESİNİ KURTARDIM"

"Baktığımda 4-5 tane oyuncumu belli meblağlara isteyenler var. Belki de ben Hatayspor'un 3-4 senesini kurtardım. Herkes pozisyon ve puan olarak bakmasın olaya. Bu bir projedir. Ben burada kalıcı değilim. Onu herkes bilsin. Belki yarın gideceğim belki de bundan 2 hafta önce gidecektim. Ben burada kalıyorsam burası benim için bir ailedir. Aileme laf atana da çok büyük cevap veririm."