"Will olarak büyüdüm, ancak yasal adım John Ferrell olarak geçiyor," diyen 56 yaşındaki oyuncu, insanların çocukken kendisine yasal adı olan John olarak hitap etmesinden utandığını itiraf etti.

Applegate, 1990'larda Saturday Night Live kadrosunda yer alarak ünlenen Ferrell'a çocukluğunda grupların bir parçası olmaktan hoşlanıp hoşlanmadığını sorduğunda, gerçek adını söylemeden önce çocukken "komik olmanın arkadaş edinmenin kolay yolu" olduğunu düşündüğünü hatırladı.

Aktör, "Bu önemsiz bir şey - aslında travma bile değil - ama gerçek adım John. John William Ferrell olduğu için çok utandığımı hatırlıyorum, okulun ilk günü öğretmen 'John Ferrell?' derdi ve 'Burada, ama ben Will olarak tanınıyorum, John olarak tanınmıyorum' demek benim için çok utanç vericiydi."

"'Aslında ben Will'im' diye açıklama yapmak zorunda kalmanın benim için neden bu kadar utanç verici olduğunu bilmiyorum," dedi ve diğer çocukların her okul yılında öğretmenlerini düzelttiğini duyduklarında ona ismini sorduklarını belirtti.

Ferrell daha sonra şaka yollu, "İnsanlar muhtemelen bunu dinleyip 'Bu şimdiye kadar duyduğum en kötü şey' diyecekler" dedi. Applegate de buna karşılık olarak, "John adında birini kaybettik." diyerek espri yaptı.