Avustralyalı aktör Hugh Jackman şu sıralar, yakında vizyona girecek olan “Deadpool 3”teki Wolverine rolünü yeniden canlandırmak için eğitim alıyor.

Pazar günü, 55 yaşındaki Marvel yıldızı, ikonik süper kahramanı bir kez daha canlandırmak için yaptığı fedakarlıkları gösteren bazı fotoğrafları Instagram'da paylaştı.

Jackman’ın diyetini oluşturan son derece mütevazı yemeklerden biri yalnızca üç küçük dilim balık, biraz buharda pişirilmiş kuşkonmaz ve bir dilim limondan oluşuyordu.

Bir diğeri ise sadece bir dilim balık ve biraz fasulyeydi. Üçüncü öğün ise sadece bir parça süzme peynir ve doğranmış brokoliyi içeriyordu.

Genel olarak erkeklerin kilolarını korumak için günde yaklaşık 2500 kaloriye ihtiyaçları var, bu da Jackman’ın efsanevi çizgi roman karakterini canlandırmak için bir kez daha kaslarını güçlendireceğini gösteriyor.

Ancak ünlü oyuncu, geçen yıl vücudunun ikonik süper kahramanı canlandırabilecek durumda olduğundan emin olmak için günde 8000 kaloriye kadar tükettiğini açıklamıştı.

Jackman, ilk olarak 2000 yılındaki ilk “X-Men” filminde Wolverine olarak göründü ve karakterin muazzam popülaritesi, aktörün çeşitli devam filmlerinde ve spin-off'larda rol almasına yol açtı.