Yakışıklılığı sayesinde internette birçok hayranı bulunan İtalyan model Eugenio Casnighi, Metropolitan Sanat Müzesi'nin heyecanla beklenen etkinliğinde bu sene karşılama görevlisi olarak çalışmayacağını açıklamak için cumartesi günü TikTok’taydı.

Son iki yıldır Met Gala'da çalışan Casnighi (26), gizlilik sözleşmesi kapsamında olduğu için etkinlikten gördüğü ilgiden hiçbir zaman bahsedemediğini iddia etti.

Ancak cuma günü kendisine bu seneki etkinlikte görev alamayacağı iletildi. Bunun üzerine açıklama yapan Casnighi, "Geçen yıl bana bütün gece Jenner'la birlikte olacağımı söylediler ve ben de ona ihtiyacı olan her konuda yardım ettim."

"Bana beni seçtiklerini çünkü bu ünlüyle birlikte olmamı diğer insanlardan daha çok sevdiklerini söylediler ama insanlar Kylie Jenner'ın fotoğraflarını çektiğinde ben de oradaydım ve tabii ki ben de fotoğrafta yer aldım. Ancak sonrasında onu gölgede bıraktığımı iddia ederek beni suçladılar.” dedi.

Modelin paylaşımları üzerine hayranları Casnighi'ye destek olmak için yorum yaptı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Senin viral hale gelen güzelliğine dayanamıyorlar." derken bir diğeri de, "Kafam karıştı, bu nasıl iyi bir şey değil? Etkinliğe dikkat çekiyorsanız bu şirketin yararına olmaz mı?" dedi. Üçüncü bir hayran da, "Sen muhteşemsin. Senin için daha iyi şeyler olacak. Onların kaybı." diye yazdı.