Türkiye, tarihinin en önemli seçimlerinden birine gidiyor.

Sozcu.com.tr 31 Mart 2024 günü gerçekleştirilecek yerel seçimde hızlı ve güvenilir haber kaynağı olarak yanınızda olacak.

31 Mart akşamı Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) yayın yasağını kaldırmasının ardından seçim sonuçlarını anbean Sozcu.com.tr'de detaylı bir şekilde bulacaksınız.

Başkan adaylarının aldığı oylar ve  partilerin il genel meclisi seçiminde aldığı oylar Sozcu.com.tr’nin özel seçim sayfasında olacak.

Anadolu Ajansı’nı veri kaynağı olarak kullanacak olan Sozcu.com.tr’nin Seçim 2024 sayfasında il,  ilçe ve belde seçim sonuçları yer alacak.

Partilere özel hazırlanan sayfada, bir partinin hangi ilden ne kadar oy aldığını öğrenebileceksiniz. Türkiye haritası üzerinden en az veya en çok oy oranına sahip olduğu illeri anlık güncellemelerle takip edebileceksiniz.

Merak ettiğiniz şehirlerde hangi adayın ve hangi partinin ne kadar oy aldığı ve ne kadar oy oranına sahip olduğu Seçim 2024 sayfamızda yer alacak.

Ayrıca bulunduğunuz veya merak ettiğiniz ilçedeki seçim sonuçlarını öğrenmek isterseniz, yine bu seçtiğiniz il sayfalarına gelerek ilçe bazlı seçim sonuçlarına da ulaşabileceksiniz.

Seçim sonuçları sayfalarımız mobil uyumlu olarak takip edilebilecek ve sozcu.com.tr ana sayfasından ve Sözcü Seçim 2024 sayfamızdan erişilebilecek.

31 Mart 2024 Pazar günü seçim sonuçlarını, seçim gündemiyle ilgili son dakika haberlerini, en sıcak gelişmeleri anbean Sözcü sosyal medya hesaplarından #Secim2024 etiketiyle anbean paylaşıyor olacağız.

Türkiye’nin nefesini tutarak beklediği seçim sonuçlarını her detayıyla öğrenmek için  https://www.sozcu.com.tr ve https://secim.sozcu.com.tr/secim2024mart31 sayfalarımıza tüm okuyucularımızı bekliyoruz.