Davetli olduğu tüm organizasyonlarda giydiği ilginç kostümlerle adından söz ettirmeyi başaran dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry şimdi de defile izlemek için tercih ettiği kıyafetle gündemin ilk sırasına yerleşti.

Ona göre ‘basit ama şık’ cümlesiyle tanımladığı kombin yırtıklı kaçıklı bir siyah çorap ile paltodan oluşuyor. 39 yaşındaki pop yıldızı, ünlü bir markanın defilesini izlemeye giderken tercih ettiği ilginç tarzı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

ÇORAPLI AMA ÇAMAŞIRSIZ

Yere kadar uzanan, yakası açık, siyah kadife bir palto giyen Perry, altına ise yırtık bir siyah külotlu çorap giymeyi tercih etti. Ayrıca kostümünü siyah güneş gözlüğü ve iddialı saç modeliyle tamamlayan yıldız isim İngiliz magazin sayfalarında karın kaslarıyla ön plana çıktı.

Pop starın, günün erken saatlerinde Balenciaga'nın Paris Moda Haftası Haute Couture şovuna katılırken kameralara yansıyan imajı hayranlarının dikkatinden kaçmazken yaşam tarzı ve sportif hayatıyla da dikkat çeken Perry karın kaslarıyla dikkat çekti.

 

'SEKSİ VE ŞEHVETLİ OLMAK İSTEDİM'

Katy Perry kendi tarzı hakkında "Birkaç seçeneğim vardı. Çok basit, seksi ve şehvetli olmak istedim. Basit ama şık." diyerek tanımladı.

15 YIL SONRA TÜRKİYE’YE GELİYOR

Perry sosyal medya platformu Instagram’dan başlattığı canlı yayınında hayranlarına müjdeli bir de haber verdi. Perry, 15 yıl aradan sonra "KP6 Dünya Turu" kapsamında İstanbul'da sahne alacağını duyurdu. 2009’daki "Hello Katy Tour"un ardından İstanbul’da konser verecek olan Perry, yeni albümündeki parçaları İstanbul’da seslendirecek. Hayranları onun canlı performansını dört gözle beklerken konserin detayları henüz netlik kazanmadı.