48 yaşındaki ABD’li oyuncu Eva Longoria, Harper's Bazaar İspanya’nın yeni sayısı için poz verdi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yıldız, "12 yıl önce daha ciddi bir şekilde yönetmenliğe başladığımda, insanların benim sadece güzel bir yüz olduğumu düşünmelerini aşmak zorunda kaldım."

"Kameraları, lensleri ve planları biliyorum. Hareketi, kompozisyonu ve montajı biliyorum. Yani en büyük zorluk, benim sadece bir oyuncu olduğumu düşünen herkese ne yaptığımı bildiğimi kanıtlamaktı." dedi.

Kariyeri ve yönetmenliğe olan sevgisi hakkında da konuşan Longoria, "Sanırım her zaman özünde bir yapımcı ve yönetmen oldum. Hollywood'a taşındığımda, daha ilk dakikadan itibaren kamera arkasında olup bitenler beni büyüledi."

"İnsanlar benim yönetmen ve yapımcı olarak kendini geliştirmiş bir oyuncu olduğumu düşünüyor ama ben her zaman oyunculuk yapan bir yönetmen ve yapımcı olduğuma inanıyorum." dedi.

Ünlü oyuncu, bu yılın başlarında ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi olan biyografik film "Flamin' Hot" ile hayranlarıyla buluştu.