2021'de evlenen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçen ay ikiz bebeklerini kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olma sevincini yaşamıştı. Fakat doğumdan sonra bebeklerden biri, kalbindeki sorun nedeniyle operasyon geçirmişti.

TORUNU İÇİN DUA İSTEMİŞTİ

İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'nun ikiz bebeklerinden birinin kalbinde sorun olduğunu paylaşarak dua istemişti; "Minik Tatlısesimize herkesten dua istiyorum. İkizlerden birinin kalbin de sorun var. Dualarınızla inşallah minik Tatlıses'in işi kolaylaşır. Allah'ım bizlere çok görmesin. Amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun."

Torunu ameliyat olan İbrahim Tatlıses, ardından "Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ameliyatı çok güzel geçti. Dualarınız için çok teşekkürler sağ olun var olun" demişti.

Tüm bunların ardından bir süre hastanede tedavisi süren İbrahim Ayel bebek geçen günlerde taburcu olmuş, Yasemin Şefkatli, bebeklerinin el ele olduğu görülen bir kareyi "Aşklarım elleriniz hiç ayrılmasın. Ayeliko evine geldi" notuyla yayımlamıştı.

"BONCUK ÇOCUK İYİ Kİ DOĞDUN"

Diğer bebeğinin de eve gelmesiyle rahat bir nefes alan İdo Tatlıses 32 yaşına bastı.

Yasemin Şefkatli eşinin yeni yaşını aşk dolu sözlerle kutladı: "Baba olarak girdiğin ilk yaşın, bence en güzel yaşlarının da başlangıcı olacak. Sen bizim en büyük şansımızsın biliyorum, hani derler ya gölgesi yeter diye işte tam olarak öyle. İyi ki doğdun İdo'm iyi ki beni buldun, iyi ki bizimsin seni çok seviyorum nice güzel yaşların olsun sevgilim, çok yaşa, mutlu yaşa, bizle yaşa" ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses'in Perihan Savaş ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Zübeyde Melek Akkaş da kardeşinin yeni yaşını yıllar önce çekilen fotoğrafla kutladı. 

Melek Akkaş, babası İbrahim Tatlıses'in de yer aldığı kareye "Boncuk çocuk iyi ki doğdun sen" notunu düştü.