Reklamsız Sözcü

Bakan Avcı Van`da

Bakan Avcı Van`da

android-time 16:44 30 Aralık 2015
Bakan Avcı Van`da
Bakan Avcı Van`da

Osman BEKLEYEN- Murat ÇAĞLARVAN, (DHA) – MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı Doğu ve Güneydoğu İstişare toplantısına katılmak üzere Van`a geldi. Van`da Şehit Jandarma Pilot Yarbay Yusuf Turgut İlkokulu`nu ziyaret eden Bakan Avcı, okumayı söken öğrencilere kokart taktı.

Van Ferit Melen Havaalanı`nda Van Valisi İbrahim Taşyapan, Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Kırekin ve partililer tarafından karşılanan Bakan Avcı, ilk olarak Şehit Jandarma Pilot Yarbay Yusuf Turgut İlkokulu`nu ziyaret etti. Öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Bakan Avcı, 3`üncü sınıf öğrencileri Mustafa Tuna Gülpınar ve Tuana İkizler`den talepleri dinledi. Bakan Avcı kendisinden oyun alanı ve tablet isteyen öğrencilerin bu isteklerini not etti.

OKUMAYA GEÇEN ÖĞRENCİLERE KOKART

Daha sonra 1`inci sınıfı ziyeret eden Bakan Avcı, burada okumaya geçen öğrencilere kitap okuttu. Kitap okuyan öğrencilerin tamamına kokart takan Bakan Avcı`nın karşısında öğrenciler heyecanlandı. Öğrencilerle bol bol sohbet eden Bakan Avcı, büyük ilgi gördü. Bakan Avcı daha sonra Milli Eğitim Müdürlüğü`nün yeni hizmet binasının açılışını yaptı.

DHA-Genel – Türkiye-Van – Osman BEKLEYEN-Murat ÇAĞLAR-Orhan AŞAN
2015-12-30 16:35:51

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more