Reklamsız Sözcü

Teleferikte sürpriz evlenme teklifi

Teleferikte sürpriz evlenme teklifi

android-time 13:38 30 Aralık 2015
Teleferikte sürpriz evlenme teklifi
Teleferikte sürpriz evlenme teklifi

Osman Nuri BOYACIDENİZLİ, (DHA)- DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı Ulaşım A.Ş.`de çalışan 27 yaşındaki Emrah Demir, hemşire olan arkadaşı 24 yaşındaki Merve Fındık`a teleferikte sürpriz evlenme teklifi yaptı. Yüksekten korkan Merve Fındık, teleferikte endişeli anlar yaşarken, `Benimle evlenir misin?` afişini görünce şaşkınlık yaşadı. Emrah Demir`in uzattığı yüzüğü parmağına takan Fındık, `Evet` yanıtı verdi. İki genç teleferikten indikten sonra 1400 rakımda pasta kesti.

Büyükşehir Belediyesi`nin bir süre önce hizmete aldığı Bağbaşı Yaylası`ndaki teleferik, zaman zaman ilginç anlara sahne oluyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı Ulaşım A.Ş.`de çalışan Emrah Demir, arkadaşlarıyla, İstanbul`da hemşire olarak çalışan arkadaşı Merve Fındık`a sürpriz hazırladı. Denizli`ye gelen arkadaşını teleferiğe götüren Emrah Demir, teleferik hareket edip Bağbaşı Yaylası`na çıkarken Fındık`a evlenme teklif etti.

Teleferik hareket ettikten sonra yükseklikten korkan ve heyecanlı anlar yaşayan Merve Fındık, Emrah Demir`in arkadaşlarının, `Benimle evlenir misin?` afişini açması üzerine önce şaşkınlık yaşadı. Ardından Serbest, diz çökerek cebinden yüzük çıkarıp, kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu. Şaşkınlıkla beraber mutluluk yaşayan Fındık, `Evet` diyerek teklifi kabul etti.

Evliliğe ilk adımı atmanın mutluluğunu 1400 metre rakımdaki teleferikte yaşayan iki genç, daha sonra bu anı Bağbaşı Yaylası`nda pasta keserek kutladı. Merve Fındık, hiç beklemediği bir anda evlilik teklifi aldığını, kendisine yapılan sürprizle şaşkına döndüğünü belirterek, çok mutlu olduğunu söyledi.

DHA-Genel – Türkiye-Denizli – Osman Nuri BOYACI
2015-12-30 13:30:36

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more