Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beren Saat, Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni sezonuna zamlı başlayacak
Beren Saat, Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni sezonuna zamlı başlayacak
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisiyle ekranlara dönen Beren Saat, her ne kadar reyting listelerinde istediği sıralara gelemese de yeni sezonda da devam kararı alan dizi yönetimi belli ki Beren Saat'ten oldukça memnun.
Magazin 13 Haziran 2016 - 13:00

Ekranların en çok konuşulan dizilerinden biri olan “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, yıl boyunca reyting tartışmalarıyla sık sık gündeme geldi. Total izleyici grubunun ilgisini çekmese de AB grubunda ilk sıralarda yer alan, yurtdışında ise yayımlandığı günün reyting rekortmeni olan “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, geçtiğimiz günlerde sezon finali yaptı. Yeni sezonu eylül ayında başlayacak olan dizinin Kösem Sultan'ı Beren Saat'e ise yeni sezon zammı yapıldı. Geçtiğimiz yıl boyunca bölüm başı 90 bin lira alan Beren Saat'in bundan sonra 110 bin lira alacağı öğrenildi. Beren Saat, ücretiyle kadın oyuncular arasında en çok kazanan isim olmayı da başardı.

İLGİLİ HABERNurseli İdiz, Beren Saat'in oyunculuğuyla ilgili tespitte bulunduNurseli İdiz, Beren Saat’in oyunculuğuyla ilgili tespitte bulundu