Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Coşkun Sabah ayrılık iddialarına ‘intihar’ cevabı verdi
Coşkun Sabah ayrılık iddialarına ‘intihar’ cevabı verdi
Coşkun Sabah Nişantaşı'nda aile dostlarım dediği bir çift ile akşam yemeği yedi.
Magazin 25 Mart 2016 - 07:25

Mustafa DERYAHAN

Mekan çıkışında karşısında basın mensuplarını görünce şaşıran Coşkun Sabah, basın mensuplarının, “Eşiniz ile ayrılma noktasına gelmişsiniz, bir de tazminat noktası var” şeklindeki sorulara, “Yanımda bulunan kişiler benim aile dostlarım, fikir alışverişinde bulunduk, hanımdan izinliyiz. Basında çıkan haberler normalden çok abartıldı. Öyle yazıldığı çizildiği gibi değil. Bu konu hakkında konuşmama kararı aldık hanımla. Şimdi ben konuşursam hanıma da söz hakkı doğar, o yüzden konuşmama kararı aldık.

Foto: Mustafa DERYAHAN

Kısacası haberlerde yazıldığı gibi vahim bir olay yok. Tamamen yanlış anlaşılma var. Ben eşimi, çocuklarımı ve evlilik hayatımı çok seviyorum. Çok güzel giden bir yuvayı yıkmam ve yıkmamaya da kararlıyım” diye cevap veren Coşkun Sabah, bir basın mensubunun, “Benden ayrılırsa intihar ederim”, diye bir açıklamanız olmuştu. Buna ne diyeceksiniz?' diye sorunca.

Foto: Mustafa DERYAHAN

“Eeee bunalıma girerim de intihar etme olayını ise evet ben söyledim. Burada çocuklarıma ne kadar önem verdiğimin bir göstergesi olarak söyledim. Ben yalnız yaşamaya adapte olacak bir insan değilim. Ben hayatımda bu yaştan sonra 2. eşimi ve çocuklarımı bulamam, o yüzden onlar benim için hayatın sonudur. Orda bir gerçekte var kinaye de var. Eğer ayrılırsak intihara değer bir hayat yaşarım, belki de intihar ederim bilemiyorum” diye konuşan Coşkun Sabah teşekkür ettikten sonra hızla uzaklaştı.