Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlker İnanoğlu dizi setlerine veda ettiğini açıkladı
İlker İnanoğlu dizi setlerine veda ettiğini açıkladı
Oyuncu İlker İnanoğlu, kariyeriyle ilgili aldığı önemli kararı açıkladı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 26 Kasım 2016 - 13:07

Yönetmen Türker İnanoğlu ve oyuncu Filiz Akın’ın oğlu İlker İnanoğlu, oyunculukla henüz çocukken tanıştı. Uzun bir süre Amerika’da kalan İlker İnanoğlu, yıllar sonra Türkiye’ye dönmesinin ardından 2002 yılında önemli bir projeye imza atarak, Kurşun Asker adlı bir diziye başladı. İnanoğlu bu dizide yönetmenlik, yapımcılık ve senaryo yazarlığı yaptı ancak proje çok başarılı olmadı. Çok sayıda dizi ve sinemada izleme fırsatı bulduğumuz İlker İnanoğlu’nu son olarak Hayat Yolunda adlı dizide izleme fırsatı bulmuştuk. İnanoğlu ayrıca ekranların en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklarda da boy göstermişti.

ilker-inanoglu-ic

ARTIK DİZİLERDE OYNAMAM

İlker İnanoğlu, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Bir gözlükçüden çıkarken objektiflere takılan İnanoğlu, ayaküstü soruları yanıtladı. “Arka Sokaklar” dizisindeki oyunculuğuyla dizide önemli bir yerde olan İnanoğlu, dizi setlerine veda ettiğini söyledi. Oyuncu,”Artık dizilerde oynamam, sinema filmi olabilir ama. Artık yapımcılık tarafı daha ağır basıyor” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERUsta isim Ayça İnci Arka Sokaklar dizisine girdiUsta isim Ayça İnci Arka Sokaklar dizisine girdi

Son güncelleme: 13:30 - 26.11.2016