Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harun Kolçak’ın babası Eşref Kolçak konuştu: Bana getirecekler
Harun Kolçak’ın babası Eşref Kolçak konuştu: Bana getirecekler
Dün akşam saatlerinde vefat eden Harun Kolçak'ın babası Eşref Kolçak acı kaybının ardından Sözcü'ye konuştu. Eşref Kolçak Nişantaşı'nda yapılacak olan cenaze törenine katılamayacağını söyledi. Usta isim, oğlu Harun Kolçak'ın cenazesini Gemlik'te bekliyor.
Edda SÖNMEZ
Magazin 20 Temmuz 2017 - 09:26

Harun Kolçak hayata gözlerini kapadı. Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Eşref Kolçak, 62 yaşında vefat eden oğlu Harun Kolçak’ın ardından Sözcü’ye konuştu. Telefonla ulaştığımız Eşref Kolçak hıçkıra hıçkıra ağlayarak yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

‘Yavrum çok erken gitti. Allah’ın takdiri ne desem ki… Allah gençlere uzun sağlıklı ömür versin. Nişantaşı’ndaki cenaze namazına sağlığım el vermediğinden dolayı katılamayacağım. Harun, Gemlik’te annesinin yanına gömülecek. Onu benim yanıma Gemlik’e getirecekler, oğlumu bana getirecekler.”

Foto: Bülten - İhsan Taş

HARUN KOLÇAK’IN CENAZE TÖRENİ CUMA GÜNÜ

Harun Kolçak’ın prodüktör arkadaşı Polat Yağcı cenaze töreniyle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Cenazesi Cuma günü öğlen namazında Teşvikiye’den kalkacak. İkindi namazında da Bursa Gemlik’te Gemlik Mezarlığı’nda defnedilecek.”

son dakika- harun kolçak

SON DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMADI

15 Temmuz'da doğum gününü kutlayan ve yakın çevresine “Bu yıl doğum günümü kutlamayacağım” diyen Harun Kolçak, doğum gününden 4 gün sonra hayatını kaybetti. Harun Kolçak'ın son zamanlarda “kanseri yendim” dediği belirtilirken, ailesi ve yakınları ise Kolçak'ın fiziksel olarak zayıfladığını söylüyorlardı.

HARUN KOLÇAK YILLAR ÖNCE EROL EVGİN’İN PROGRAMINA KATILMIŞTI

 

 

 

Son güncelleme: 12:06 - 16.08.2017