Muğla ve Aydın'da açılışlara katılan CHP Genel Başkanı Özgür Özel akşam saatlerinde Didim ilçesinden bugün sefere başlayan feribot ile Bodrum’a geldi. Denizci şapkası ile Bodrum Limanı’nda inen Özgür Özel’e ilçedekiler büyük sevgi gösterisinde bulundu, çiçeklerle karşıladı.

BODRUM LİMANI'NDA İZDİHAM YAŞANDI

Bodrum Limanı’nda Özel’i yaklaşık iki bin kişilik kalabalık grup karşılarken Özel ile fotoğraf çektirmek isteyenler nedeniyle büyük izdiham yaşandı. Korumalar ve zabıtaların devreye girmesi ile kısa süreli arbede yaşandı, bazı vatandaşlar ve gazetecilerin yere düştüğü görüldü. Özel, izdiham nedeniyle 400 metre ilerideki CHP ilçe binasına 30 dakikada yürüyerek güçlükle ulaşabildi.

PARTİ BİNASI ÖNÜNDE İKTİDARA İKTİDARA SESLERİ YÜKSELDİ

Özel, CHP ilçe binasında önünde partiye katılanlara rozet taktığı sırada vatandaşların 'İktidara iktidara' sloganları attığı duyuldu. Daha sonra sonra Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci’yi makamında ziyaret eden Özel'in toplantısı basına kapalı gerçekleşti. Özel, belediye binasından ayrılırken bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Özel Ankara’ya dönmek üzere Bodrum'dan ayrıldı.

AYDIN-MUĞLA DENİZ OTOBÜSÜ SEFERLERİ BAŞLADI

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile 1 Temmuz Kabotaj Bayramı’nda başlayan Bodrum Turgutreis-Aydın Didim arası deniz otobüsü seferleri açılış töreni Didim ilçesi D-Marin yolcu iskelesinde CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımı ile yapıldı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın ev sahipliğinde düzenlenen açılışa CHP milletvekilleri, il, ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.